„Tropem wilka” Cisna 2014 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

„Tropem wilka” Cisna 2014

W ostatnią sobotę ferii zimowych nasi uczniowie wzięli udział w zawodach o charakterze sportowo- rekreacyjnym, organizowanych przez Nadleśnictwo Cisna. Narciarstwo biegowe łączy pokolenia, a świadectwem tego były nagrody dla najmłodszego i najstarszego zawodnika.

where to buy zyban louisiana – buy brand zyban online ach overnight uk. ?mourningthat ?2013, ??4 – 03:39 ??? it is shipped for your requirements by mail …

Zawody przebiegły w bardzo sympatycznej atmosferze. Wszyscy uczestnicy zawodów ukończyli  bieg na dystansie 10 km. Na wyróżnienie zasłużyła Kaja Hrabal która przybiegła czwarta na metę i następnie udzieliła wywiadu do TVP.

Damian Stanisz

3 days ago – get generic equivalent for estrace cream , estrace over counter uk the stimulation. buy estrace online no prescription united states titles, and 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress