Turniej Szachowy o Puchar Profesora Stefana Myczkowskiego « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Turniej Szachowy o Puchar Profesora Stefana Myczkowskiego

W dniu 7.06.2016r. Zespół Szkół Leśnych już po raz czwarty wziął udział w turnieju szachowym o Puchar Profesora Stefana Myczkowskiego. Turniej ten zorganizowany jest z okazji patrona gimnazjum w Czarnej. W tym roku w zawodach uczestniczyło 46 szachistów. Naszą Szkołę reprezentowali: Guzik Roger, Tomasz Borukało, Kinga Kłys, Hubert Stusiewicz, Kamil Kasperkowicz i Jakub Fecycz. Najlepsza z naszej szkoły okazała się Kinga Kłys która zajęła III miejsce.

Wszystkim szachistom gratuluję i dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły.

MM

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jedna odpowiedź do “Turniej Szachowy o Puchar Profesora Stefana Myczkowskiego”

  1. Uczeń pisze:

    Roger to mój mistrz!!!!

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress