Turysto szanuj środowisko « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Turysto szanuj środowisko

Motywem przewodnim pieszej wycieczki uczniów  z Klubu Turystycznego „ Wędruś” w dniu 19.03.2015 r. były słowa: Turysto – Szanuj Środowisko!!!. Turystyka oddziałuje na wszystkie elementy otaczającego nas środowiska. Wpływ ten przejawia się m.in. nadmiernym zużyciem i zanieczyszczeniem wód , zanieczyszczeniem powietrza, zmianami w krajobrazie, wzmożoną produkcją odpadów, degradacją gleby oraz utratą bioróżnorodności.

Las to miejsce odpoczynku dla człowieka.  Jest DOMEM dla zwierząt w nim mieszkających. Jesteśmy tu gośćmi.

Dzięki przestrzeganiu kilku prostych  zasad nasz wypoczynek i życie mieszkańców lasu będzie przyjemniejsze:

clomid x gemeos cheap clomid

– Nie śmieć! Zabieraj swoje śmieci ze sobą!

– Nie rozpalajmy ognia poza wyznaczonymi miejscami!

– Trzymajmy się wyznaczonych szlaków turystycznych!

– Trzymaj psa zawsze na smyczy! Pies biegający po lesie- zagraża zwierzynie!

 – Biwakuj tylko w dozwolonych miejscach!

buy estrace generic name, ordering estrace uk over the counter, san bernardino, sweden, milwaukee, order estrace buy hong kong, how to buy estrace buy prednisolone 5mg without prescription . prednisone online pharmacy. prednisolone no how to get prednisone without prescription . prednisolone , early generic  Gdy spotkasz na swojej drodze zwierzę, zachowaj spokój! Większość zwierząt nie atakuje bez powodu. Gdy natkniesz się na ranne zwierzę , nie dotykaj go, a jedynie powiadom odpowiednie służby leśne, które udzielą mu pomocy!

 

    Pozostawione w lesie odpady rozkładają się bardzo długo:

– Plastikowa torebka – 10/20 lat.

– Puszka aluminiowa – 150 lat.

– Plastikowa butelka – 450 lat.

purchase discount medication! dog prednisone online . free delivery, cheap prednisone no prescription. – Butelka szklana- czas nieokreślony.

– Metalowa puszka- 50 lat.

– Styropianowy kubek – 50 lat.

ZF

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress