Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013

1 day ago – order fluoxetine online and save your money!!! tags: purchase fluoxetine cash delivery no prescription buy buy fluoxetine europe

Nadszedł wreszcie wyczekiwany okres zabawy, wypoczynku, ładowania baterii- wakacje. Przed wyjazdem do domów, dnia 28 czerwca uczniowie, rodzice oraz nauczyciele i zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2012/2013.

Podczas tego wydarzenia podsumowaliśmy nasze osiągnięcia, cieszyliśmy się z licznych sukcesów szkoły, internatu, zarówno na szczeblu lokalnym jak i krajowym. Rozdano liczne nagrody za: bardzo dobre wyniki w nauce, udział w konkursach i olimpiadach, zasługi dla naszej społeczności, godne reprezentowanie szkoły.

Szczególnie cieszy tak liczne grono uczniów Technikum Leśnego w Lesku nagrodzonych odznaką „Primus inter pares” (pierwszy wśród równych sobie). Wyróżnienie to można otrzymać po uzyskaniu lub przekroczeniu średniej ocen 4,1.

Wszystkim życzymy udanego wypoczynku a młodzież prosimy o rozwagę podczas korzystania z dobrodziejstw letniego szaleństwa.

pJ

where to buy prozac online uk – buy from safest pharmacy on the web. fast and efficient treatment for less money. best quality generic medications to make your

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress