VIII turniej tenisa stołowego placówek opiekuńczo- wychowawczych « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

VIII turniej tenisa stołowego placówek opiekuńczo- wychowawczych

W dniu 14.11.2013 r. odbył się VIII turniej tenisa stołowego placówek opiekuńczo-wychowawczych z województwa podkarpackiego. Na prawie 40 zespołów nasi reprezentanci spisali się wspaniale. Zostali wyłonieni podczas rozgrywek w internacie. Rafał Cichoń i Sławomir Wójcik. W turnieju w Jarosławiu triumfował Rafał Cichoń, wygrywając swoje pojedynki – zajął pierwsze miejsce. Sławomir Wójcik nie miał tyle szczęścia, ostatecznie zajął piąte miejsce.

atarax online, atarax 50 mg, order atarax online, generic atarax, atarax 10mg tablets, atarax hydroxyzine, buy hydroxyzine.

Drużynowo również nasi reprezentanci triumfowali. Opiekunem był Bogdan Paszkiewicz.

age-related macular degeneration amd age-related macular degeneration, compared with buy prozac online australia women who did find prozac online and

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress