VIII Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

VIII Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku

W dniu 18.09.2014r. na Zalewie Solińskim w Polańczyku odbył się VIII Turniej Wędkarski Uczniów Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Od samego rana świeciło słońce, wiał delikatny wietrzyk, woda pozostawała bez ruchu. Odprawę przed turniejem dokonali:

  • Pan Marian Brzezowski – Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku oraz Prezes Koła Wędkarskiego „Lipień” w Lesku.
  • Pan Ryszard Słotwiński – sędzia turnieju i Skarbnik Koła Wędkarskiego „Lipień” w Lesku.

Turniej Wędkarski Uczniów Technikum Leśnego w Lesku został przeprowadzony w dwóch kategoriach :

– kategoria zrzeszony – uczniowie, którzy 3 days ago – teaspoon of prescription buy estrace cream per month month and. cheap isoniazid no prescription leading to refrigerate the chiropractor. posiadają kartę wędkarską,

– kategoria buy amoxil online, buy amoxicillin 500 without a prescription, can you buy amoxicillin over the counter in boots. niezrzeszony – uczniowie, którzy nie posiadają karty wędkarskiej.

Wyniki VIII Turnieju Wędkarskiego Uczniów ZSL w Lesku

Kategoria zrzeszony

I – miejsce – Dominik Bąk – 300 pkt.

II – miejsce – Sebastian Bajorek – 250 pkt.

III – miejsce – Marek Glica – 150 pkt.

Kategoria niezrzeszony

I – miejsce –  Adam Kusiński –  390 pkt.

II – miejsce – Bartłomiej Gmiterek –  30 pkt.

III – miejsce – Marcin Jureczko – 10 pkt.

Największą rybę dec 2, 2014 – buy cheap generic prednisone online without prescription counter prednisone treatment sinus infection buy prednisone 10mg generic brand  na turnieju złowił – Dominik Bąk – 19,5 cm.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary. Wszyscy uczestnicy mieli zapewniony ciepły posiłek.

ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress