W strugach wody, ale z czołem podniesionym… « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

W strugach wody, ale z czołem podniesionym…

26.06.2014 odbył się wyjazd członków SITLiD z naszej szkoły na wycieczkę w Bieszczady.  Na początek odwiedziliśmy kamieniołom w Rabem, gdzie została nam przybliżona przez naszego przewodnika Pana Jana Stelmacha wiedza na temat budowy geologicznej naszych terenów.  Następnie mimo niezbyt sprzyjającej pogody udaliśmy się na Połoninę Wetlińską. Po godzinnej wędrówce dotarliśmy do schroniska PTTK Chatka Puchatka gdzie mogliśmy zregenerować siły. Pogoda nas trochę oszczędziła i przestało padać, więc spokojnie mogliśmy wracać.

Po zejściu z połoniny udaliśmy się na obiad do Ustrzyki Górnych a stamtąd do muzeum łowiectwa  „Knieja”  w Nowosiółkach, gdzie obejrzeliśmy bardzo bogatą kolekcję trofeów  łowieckich oraz wzięliśmy udział  w kursie  na  „Bieszczadzkiego Zakapiora” . Szkolenie było pełne niespodzianek i różnych ciekawych zadań. Wyjazd zakończył się wspólnym ogniskiem.

Dziękujemy opiekunom Panu Dawidowi Gołębiowskiemu, Panu Janowi Stelmachowi i Pani Marcie Michalskiej-Konik oraz wszystkim uczestnikom za miłą atmosferę panującą przez cały wyjazd.

best prices for all customers! weight gain generic zoloft . instant shipping, order zoloft online now.

Jajeśnica Ewelina  dec 23, 2014 – buy prozac online buy levitra online pharmacy. online drugstore!! buy levitra online pharmacy. australia: online pharmacy reviews and ratings — buy prozac online australia. beauty and wellness products # beauty and

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

2 odpowiedzi na “W strugach wody, ale z czołem podniesionym…”

  1. Grzesiek pisze:

    HAHAHAHAHAHA ja i kanapka ;P

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress