Warsztaty profilaktyczne dla uczniów ZSL « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Warsztaty profilaktyczne dla uczniów ZSL

W dniu 16 listopada 2015r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach z panią Elwirą Lelental, prezesem fundacji Nowe Życie. Zajęcia dotyczyły poszerzenia i ustabilizowania wiedzy nad konsekwencjami oraz przyczynami sięgania po środki psychoaktywne. Po wykładach każdy uczeń mógł indywidualnie porozmawiać z panią Lelental.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress