Wędruś w Bieszczadach « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wędruś w Bieszczadach

„Czas wyruszyć w drogę, poznać nowe miejsca, obserwować dzikość przyrody, napawać się pięknem naszego regionu.” Te oto słowa towarzyszyły uczniom należącym do klubu turystycznego „Wędruś” z ZSL w Lesku.

Śmiałkowie w składzie:

7 days ago – best online pharmacy reviews, buy cheap meds from canada – how to buy baclofen in london, drugsbroker offshore online pharmacy.

– Jureczko Marcin,
– Budziak Grzegorz,
– Serdeczny Łukasz,
– Steinmetz Jakub

w dniu 17.09.2013 r. dapoxetine without prescription usa online canadian pharmacy buy dapoxetine 60 usa with no prescription purchase dapoxetine 30 mg pills online can i get  rozpoczęli sezon turystyczny.

Wrześniowe dni należą do typowo jesiennej aury, deszcz, słońce, mgła. Nogi same rwały się do przodu, serca pragnęły brnąć w nieznane. Kamień leski – ogromny z bliska, pełno na nim umieszczonych spitów. Kręte drogi zawiodły nas do Myczkowiec, gdzie czekały na nas rozmaite dzikie zwierzęta.

Na koniec zwiedziliśmy zaporę wodną w Solinie i podziwialiśmy widoki. Jest jeszcze tyle miejsc w naszym regionie, które zasługują na poznanie.

Zygmunt Folwarski

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress