Wigilia w internacie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wigilia w internacie

W dniu 19.12.2013r w internacie Technikum Leśnego w Lesku, na stołówce odbyła się uroczysta kolacja wigilijna. Poprzedziły ją jasełka przygotowane przez wychowanków internatu oraz wychowawców A. Biegę, J. Stelmacha i T. Mroczkowskiego. Wieczór upłynął w miłej, rodzinnej, serdecznej atmosferze przy wspólnym kolędowaniu oraz składaniu sobie przepięknych życzeń świątecznych, przy łamaniu się opłatkiem. Życzymy wszystkim spokojnych zdrowych świąt w rodzinnej atmosferze.

cheapest prices pharmacy. purchase dapoxetine online . top offering, dapoxetine online india.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress