Wybierzmy Drzewo Roku 2015! « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wybierzmy Drzewo Roku 2015!

Już dziś ruszyło głosowanie na Drzewo Roku 2015 Klubu Gaja! Które drzewo zwycięży? Któryś z dębów, jodła, sosna, platan, wierzba, jesion, grab czy jabłoń? Wszystko zależy od Was! Drzewo, które uzyska największą liczbę głosów w internetowym plebiscycie zdobędzie tytuł Drzewa Roku 2015. Głosować można przez cały czerwiec na stronie internetowej www.drzeworoku.pl. Nie zapomnijcie potwierdzić swojego głosu!

Konkurs Drzewo Roku Klubu Gaja ma na celu promowanie postawy szacunku dla przyrody oraz wyszukanie przykładów ciekawych i trwałych związków pomiędzy kulturą i historią lokalnej społeczności, a drzewem, które jest przez nią szczególnie doceniane. Drzewa-finaliści zostali wyłonieni spośród 115 zgłoszeń, które napłynęły ze wszystkich polskich województw.

Konkurs zwraca uwagę na rolę drzew w naszym życiu, wzmacnia świadomość społeczną w odniesieniu do środowiska, w którym żyjemy. Wspólnie wyłonimy najważniejsze, najciekawsze, najbardziej lubiane przez społeczności drzewo w naszym kraju. Ambasadorami konkursu są są podróżniczka i pisarka Elżbieta Dzikowska, reżyser i senator Kazimierz Kutz oraz językoznawca, popularyzator wiedzy o języku polskim prof. Jan Miodek.

jul 19, 2014 – 4 free baclofen/baclofen pills with every order-=- discount fedex no prescription purchase baclofen over the counter cheap baclofen no baclofen how much can you take buy baclofen without a prescription, baclofen  when you buy valtrex online, there are multiple resources you will find and hundreds of reviews for online pharmacies. it comes down to which site you trust the most. Przeczytaj całość- finałowa szesnastka buy estrace online, estradiol 2mg cost , estradiol 2mg tab teva., retail price of estrace cream . estradiol 5 mg can i take estradiol without progesterone buy 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress