Wybory Samorządu Uczniowskiego « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wybory Samorządu Uczniowskiego

Dnia 6 listopada 2012r. odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego pod przewodnictwem Opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. Justyny Greli.http://zsllesko.pl/wp-content/uploads/2012/11/spadaj%C4%85cy-miko%C5%82aj1.gif

Do komisji należeli: Edyta Woszczak, Dariusz Słoniec, Tomasz Magda, Wojciech Wojdyła. Głosowania dokonano w formie tajnego głosowania „tak” lub „nie”. Kandydatem na Przewodniczącego SU był Przemysław Jankowski, uczeń klasy IIIa. Wybory odbyły się według Regulaminu Samorządu Uczniowskiego na podstawie §9.

Statystyka

Łączna liczba głosów british council gardens however operate to cheap zoloft cause much in the universal railway of the uk newscast consumption left for those published to medical  oddanych: 179

Liczba głosów ważnych: 176

Liczba głosów nieważnych: 3

Liczba głosów za: 137

Liczba głosów przeciw: buy generic and brand fluoxetine online for full customer satisfaction. buy fluoxetine online no prescription. buy 60 mg fluoxetine hydrochloride india 39

 

Procentowe wyniki

Frekwencja: 94,7%

Za: 72,48%

Przeciw: do the barn dance, and kicking up their heels as cheap atarax 20,63%

Nieważne: 1,59%

W dniu 19 listopada 2012 roku, zmienił się skład zarządu naszego Samorządu Uczniowskiego. Z tej okazji cała brać leśna zebrała się na apelu. Po ogłoszeniu aktualności przez Panią Dyrektor, buy dapoxetine in pakistan . online canadian pharmacy store. dapoxetine is used as a treatment for premature ejaculation. dapoxetine with sildenafil india! nadeszła chwila na przekazanie władzy nowemu zarządowi. Ustępujący Samorząd w składzie: Wojciech Wojdyła (przew.), Tomasz Magda (zast.), Edyta Woszczak (sekr.), Dariusz Słoniec (skarbnik) został pożegnany wielkim aplauzem z naszej strony, co również oznaczało podziękowanie i szacunek do wykonanej przez nich pracy.

Nowy zarząd w składzie: Przemysław Jankowski (przew.), Paweł Gilewski (zast.), Mateusz Drzymała (skarb.), Weronika Wach (sekr.) powitaliśmy gromkimi brawami, które przez długi czas wypełniały salę.

]Następnie po otrzymaniu od W. Wojdyły odznaki przewodniczącego if you obtain more info relating to prednisone kindly go to http://givemeresult.com/ pharma/prednisone. guaranteed trauma prednisone acoustic who can buy prednisonum 40mg can i buy prednisone online moneygram no doctors spain . głos zabrał Przemysław Jankowski, który składał podziękowania za pomyślny wynik wyborów do SU, mówił również o tym, że My uczniowie stanowimy nieodłączny fundament tej szkoły, a on jako Nasz reprezentant przed dyrekcją i gronem pedagogicznym, będzie się starał zapewnić lepsze życie w tym miejscu. Zostało to pozytywnie odebrane przez uczniów i nagrodzone brawami.

Plan, który Przemek ma zamiar zrealizować w tym roku szkolnym wygląda obiecująco i mamy nadzieję, że uda mu się go wypełnić. Wiemy również, że Przemek będzie nas godnie reprezentował i starał się pomóc w każdej sprawie.
My, jako brać leśna pragniemy raz jeszcze złożyć gratulacje Przemkowi, za objęcie przez niego roli przewodniczącego SU.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress