Wycieczka do Elektrowni Wodnej Solina-Myczkowce « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wycieczka do Elektrowni Wodnej Solina-Myczkowce

12 marca br. uczniowie klas pierwszych ZSL w Lesku uczestniczyli w wycieczce do Zespołu Elektrowni Wodnych Solina- Myczkowce. Zajęcia w terenie stanowią dla uczniów najbardziej atrakcyjną formę nauczania-uczenia się, a zdobyte wiadomości i umiejętności są lepiej zapamiętywane i bardziej trwałe. Uczniowie obejrzeli film dydaktyczny na temat funkcjonowania elektrowni wodnej i zwiedzili wnętrze zapory w Solinie.

Zapoznali się z danymi technicznymi oraz funkcjami zapory. Omówione zostały wpływy tej budowli hydrologicznej na środowisko przyrodnicze. W drodze powrotnej młodzież miała sposobność obejrzeć Elektrownię w Myczkowcach oraz poznać jej parametry i funkcje, które spełnia.

nov 3, 2008 – japan, craiglist, ebay, overseas, paypal . buy baclofen without prescription, i guess this means getting off my chair and following up on a few 

Niestety, pogoda nie dopisała. Było zimno i deszczowo, śnieżnie.

Podziękowania dla Nadleśnictwa Lesko za udostępnienie autobusu, już po raz kolejny.

buy baclofen in uk baclofen mail order. can i buy baclofen in canada yes here online.diabetesmellitus-information buy baclofen in uk baclofen mail order

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress