Wycieczka do Elektrowni Wodnej Solina-Myczkowce « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wycieczka do Elektrowni Wodnej Solina-Myczkowce

12 marca br. uczniowie klas pierwszych ZSL w Lesku uczestniczyli w wycieczce do Zespołu Elektrowni Wodnych Solina- Myczkowce. Zajęcia w terenie stanowią dla uczniów najbardziej atrakcyjną formę nauczania-uczenia się, a zdobyte wiadomości i umiejętności są lepiej zapamiętywane i bardziej trwałe. Uczniowie obejrzeli film dydaktyczny na temat funkcjonowania elektrowni wodnej i zwiedzili wnętrze zapory w Solinie.

Zapoznali się z danymi technicznymi oraz funkcjami zapory. Omówione zostały wpływy tej budowli hydrologicznej na środowisko przyrodnicze. W drodze powrotnej młodzież miała sposobność obejrzeć Elektrownię w Myczkowcach oraz poznać jej parametry i funkcje, które spełnia.

nov 3, 2008 – japan, craiglist, ebay, overseas, paypal . buy baclofen without prescription, i guess this means getting off my chair and following up on a few 

Niestety, pogoda nie dopisała. Było zimno i deszczowo, śnieżnie.

Podziękowania dla Nadleśnictwa Lesko za udostępnienie autobusu, już po raz kolejny.

buy baclofen in uk baclofen mail order. can i buy baclofen in canada yes here online.diabetesmellitus-information buy baclofen in uk baclofen mail order

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress