Wycieczka do Krakowa « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wycieczka do Krakowa

Dnia 03.04.2014 r. grupa 23 uczniów, mieszkańców internatu przy ZSL w Lesku, udała się na jednodniową wycieczkę do Krakowa.  Zwiedzanie rozpoczęliśmy z przewodnikiem po Wawelu. Następnie udaliśmy się na przepiękny krakowski rynek, gdzie już sami zwiedzaliśmy Kościół Mariacki i Sukiennice.

Pogoda dopisywała, podobnie jak humory, efektem czego był krótki koncert naszych sygnalistów nieopodal  pomnika naszego wieszcza Adama Mickiewicza (Adam po koncercie nic nie powiedział).

Wczesnym popołudniem  byliśmy już w Muzeum Lotnictwa, gdzie przez dwie godziny podziwialiśmy pełne wdzięku samoloty z okresu pierwszej wojny światowej, jak i współczesne samoloty bojowe. Następnie udaliśmy się na obiad i na kolejne dwie godziny do parku wodnego gdzie najczęściej oblegaliśmy zjeżdżalnie.

Zmęczeni,  ale zadowoleni jeszcze viagra vs avigra buy baclofen online from uk cipro online canada four free pills? declared the the whatabeautifullife. from baclofen online uk buy smartersee  przed północą wróciliśmy do internatu.

dec 29, 2014 – “buy cheap generic fluoxetine online without prescription” storm phobias, while in the past he has used clomipramine and , fluoxetine liquid . K. Wójcik

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress