XXI Zabawa Integracyjna « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XXI Zabawa Integracyjna

Dnia 04.02.2016r. odbyła się XXI Zabawa Integracyjna zorganizowana przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lesku, która  swoim mottem nawiązała do powieści J.M. Barrie „Piotruś Pan”. „Musisz pomyśleć o czymś cudownym. A takie myśli uniosą Cię”. Zabawa przygotowana została dla uczniów niepełnosprawnych z Ośrodków Szkolno Wychowawczych z Leska, Sanoka, Ustrzyk Dolnych, Jasła, Mrowli, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej – Huzele, Środowiskowego Domu Samopomocy w Lesku oraz uczniów  Szkół Podstawowych  z Bezmiechowej  i Leska.

Jak co roku na balu obecni byli również uczniowie naszej szkoły J. Dyląg, A. Krawiec, A. Łukasiewicz, A. Giermańska, K. Rybicka, J. Polaczek, K. Strusiewicz, K. Kasperkowicz , którym bardzo dziękujemy za udział w zabawie, przygotowanie oprawy muzycznej, nagłośnienia.

cheapest prices pharmacy. buy dapoxetine priligy europe . instant shipping, dapoxetine priligy online.

purchase discount medication! weight gain generic zoloft . next day delivery, who makes zoloft generic.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress