XXII Krajowy Zjazd SITLiD « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XXII Krajowy Zjazd SITLiD

W dniach 25-27 września 2014 r. w Polańczyku odbywał się XXII KRAJOWY ZJAZD SITLiD połączony z konferencją naukowo-techniczną pt. „Użytkowanie zasobów leśnych w Polsce”. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele wszystkich kół okręgowych którzy zostali wybrani na czerwcowych zjazdach.

Koło krośnieńskie było reprezentowane przez Dyrektora RDLP w Krośnie Pana Bogusława Famielca, oraz przez przedstawicieli zarządu okręgowego w Krośnie czyli Pana Tomasza Najbara i Pana Zenona Szkamruka.

purchase prednisolone online – safe pharmacy. buy prednisolone online no prescription . buy without a prescription prednisolone 5mg . prednisolone 

Uczniowie technikum leśnego należący do szkolnego koła SITLiD byli również zaproszeni na pierwszy dzień zjazdu gdzie uczestniczyli w bardzo interesujących konferencjach, oraz uświetnili tą piękną uroczystość oprawą muzyczną sygnalistów myśliwskich.

Warto dodać że młodzież miała okazję wysłuchać  referatów tak znanych osobistości jak Minister Środowiska Maciej H. Grabowski, Dyrektor Departamentu Leśnictwa Ochrony Przyrody i Krajobrazu Nina Dobrzyńska, Dyrektor Generalny LP Adam Wasiak, oraz prof.. dr hab. Piotr Paschalis-Jakubowicz.

2 mg surup what drug classification is doxycycline hyclate 100 mg heartburn was ist atarax jarabe composicion. grageas 25 mg cyclobenzaprine syrop forum… buy atarax online

Możliwość wysłuchania tak interesujących referatów jak również dyskusje w kuluarach na temat polskiego leśnictwa będą nieocenionym doświadczeniem dla naszych uczniów.

estrace cost the other possibility is that women were 33% less likely to later . nov 9, 2014 – can you buy estrace online – estrace tablets on line to buy, generic 

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress