Za pan brat z lasem i piękną polszczyzną « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Za pan brat z lasem i piękną polszczyzną

Przemysław Jankowski, uczeń klasy IIIa Technikum Leśnego w Lesku, zajął II fluoxetine is used for treating premenstrual dysphoric disorder (pmdd), a severe form of premenstrual syndrome. buy fluoxetine online. best prices on your  miejsce w XXXVII Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Toruniu.

Konkurs  krasomówczy należy do sztandarowych imprez Zarządu Głównego PTTK w Warszawie i Oddziału PTTK Zamek Golubski w Golubiu Dobrzyniu.
W tym roku  wzięli w nim udział przedstawiciele 12 województw (24 osoby). Województwo podkarpackie reprezentowali Michał Superson z jarosławskiego liceum oraz Przemysław Jankowski z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Po ciężkich zmaganiach w sobotę 17.11 uczeń naszej szkoły zakwalifikował się do finału.

W niedzielę 18.11 piątka finalistów prezentowała 15-minutowe opowieści oraz 3-minutowe improwizacje na wylosowany, nieznany wcześniej temat. Przemek  po brawurowo opowiedzianej historii o nocnej wędrówce przez las oraz płynnej i ciekawej improwizacji uplasował się na drugim miejscu. To olbrzymi sukces tego młodego adepta leśnictwa i miłośnika lasu. Członkowie Jury za największą wartość opowieści uznali jej autentyczność, osobisty charakter i olbrzymi ładunek emocji. Ponadto zwrócono uwagę na  poetyckość tekstu i sugestywne, plastyczne opisy przyrody.

Konkurs tym razem odbył hydroxyzine belongs to the class of medications called antihistamines. it is used to relieve itching and other symptoms caused by allergic conditions. it can help… atarax without prescription propecia 1mg mens health, priligy 30 mg price, priligy de 30 o 60 – rims.ac.in. nz buy generic dapoxetine online priligy de 30 o 60 dapoxetina uk buy dapoxetine approval  acquire propecia się nie na zamku golubskim (trwa tam remont), a w Ratuszu Staromiejskim w Toruniu. Patronowali mu marszałek województwa kujawsko -pomorskiego Piotr Całbecki i prezydent  Torunia Michał Zaleski. Organizatorzy- Oddział PTTK  im. Z. Kwiatkowskiego w Golubiu-Dobrzyniu, Ratusz Staromiejski i Muzeum Okręgowe w Toruniu, zadbali, by uczestnikom, opiekunom i obserwatorom nie zabrakło atrakcji. Zwiedzanie zabytków Torunia, wizyta w Żywym Muzeum Piernika i przede wszystkim wieczorne spacery po Starym Mieście były nie lada gratką dla przybyłych z całej Polski gości.

Gratulujemy, Przemku, i życzymy kolejnych sukcesów.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress