Zakochani w Lesie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Zakochani w Lesie

26- 27 listopada br. w Zespole Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie odbył się finał II konkursu literackiego „Zakochani w lesie” na opowiadanie i wiersz inspirowane pięknem polskiej przyrody oraz znaczeniem leśnictwa i łowiectwa w kulturze i historii Polski. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Regionalna Dyrekcja Lasów

 

Państwowych w Białymstoku, Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie oraz redakcja Brać Łowiecka.

Uczniowie szkół średnich o profilu leśnym i przyrodniczym, których prace zostały zakwalifikowane do finału, zaprezentowali swoje utwory przed komisją konkursową. Nasi uczniowie: Klaudia Janiczek, Aleksander Lisze, Klaudia Wojtanowska i Adam Zalewski brali w nim udział. W kategorii wiersz K. Janiczek zajęła IV miejsce A. Lisze, K. Wojtanowska oraz A. Zalewski V. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

KW

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress