Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania- nadzór inwestorski « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania- nadzór inwestorski

dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Numer sprawy: 342-01/14 Nazwa zadania:  „Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych na zadanie: Termomodernizacja budynków ZSL w Lesku” realizowanego w ramach Programu priorytetowego System Zielonych Inwestycji (GIS – Greek Investment Scheme) Część 5) Zarządzanie energią w budynkach wybranych podmiotów sektora finansów publicznych.

Zobacz pełną treść zawiadomienia baclofen without prescription cheap buy cheap baclofen free fedex shipping cheap baclofen overnight saturday delivery baclofen overnight no rx purchase discount medication! dog prednisone online . free delivery, cheap prednisone no prescription. buy baclofen

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress