„Zbieramy plony”- Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

„Zbieramy plony”- Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014.

Po trudach 10-miesiecznej pracy nadszedł dzień Zakończenia Roku Szkolnego 2013/2014. Uroczystość zaszczycili swą obecnością  Goście:  Z-ca Dyrektora RDLP w Krośnie Pan Artur Królicki, Z-ca Nadleśniczego Nadleśnictwa Lesko Pan Janusz Bobik i Przewodniczący Rady Rodziców Pan Waldemar Kochanowicz.

order generic ed pills credit cards online. buy levitra over the counter. free

Na początku Pani Dyrektor dokonała podsumowania pracy w  minionym roku szkolnym, zwracając uwagę na wyniki w nauce i frekwencję poszczególnych klas. Podziękowała też pracownikom szkoły i uczniom za ich zaangażowanie w kształtowanie dobrego wizerunku szkoły. Następnie głos zabrali zaproszeni Goście, dziękując za trud włożony w wychowanie i edukację młodzieży i  życząc wszystkim udanego, zasłużonego wypoczynku.

buy prozac (fluoxetine) online from top reliable online pharmacy. best quality, cheap generic prozac no prescription, cheap prices, credit cards accepted, worldwide shipping. buy prozac london prozac nation buy online order prozac

Podczas uroczystości wręczano uczniom brązowe, srebrne i złote odznaki „ Primus Inter Pares” za wyniki w nauce, świadectwa z wyróżnieniem oraz listy gratulacyjne Rodzicom wyróżnionych uczniów. Młodzież  odbierała nagrody za swą wzorową postawę i aktywność,  ufundowane przez RDLP, Nadleśnictwo Lesko i Radę Rodziców. Był też czas na podsumowania konkursów, które odbyły się w ostatnich miesiącach.

Rok 2013/2014 był rokiem intensywnej pracy zarówno uczniów jak i pedagogów. Po każdym wysiłku przychodzi wyczekiwany czas zbierania plonów i czas odpoczynku. Gratulujemy tym, którzy są usatysfakcjonowani owocami swojej pracy, za tych, którym się nie udało, „trzymamy kciuki”. Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych przygód wakacji.

Darz Bór!

B. Brajewska

that’s kmc editor mitchell scott doing the shredding, where can i order estrace without prescription . buy estrace online no prescription , photos: peter moynes.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress