Zespół Szkół Leśnych w Lesku ogłasza przetarg « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Zespół Szkół Leśnych w Lesku ogłasza przetarg

Zespół Szkół Leśnych w Lesku ogłasza przetarg na: Pełnienie funkcji inspektora Nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych na zadanie: Termomodernizacja budynków ZSL w Lesku. Więcej informacji na stronie http://zsllesko.pl/bip/ dapoxetine prescription buy dapoxetine without prescription buy dapoxetine 90 mg without a prescription cheap dapoxetine made in india no prescription 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress