Zimowe szaleństwo klasy IA « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Zimowe szaleństwo klasy IA

W środę 28 stycznia 2015 roku klasa I a wybrała się na narty do Weremienia, aby odreagować właśnie zakończony I semestr w nowej szkole. Wszyscy rano zajęliśmy miejsca w dobrze znanym autobusie prowadzonym przez Pana Folwarskiego, który zawiózł nas na miejsce.

cheapest prices pharmacy. buy zoloft 50 mg . official drugstore, walmart zoloft generic.

Po dotarciu do Lesko-Ski wypożyczyliśmy sprzęt i ruszyliśmy na stok. Cztery godzinny szaleństwa i niezapomnianej zabawy. Wszyscy oddaliśmy się zimowemu szaleństwu. Po meczącej zabawie udaliśmy pod altanę, gdzie przy ognisku uzupełnialiśmy spalone kalorie. Pełni wspaniałych wrażeniach powróciliśmy do internatu na zasłużony odpoczynek

Serdecznie Wszystkim dziękuję za miło spędzone chwile.

buy baclofen without rx order baclofen doctor prescribed baclofen 90 pills 10 mg 91.58$ what is baclofen called in mexico? do doctors in canada prescribe

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress