ZSL w Lesku na XIX Targach Agrobieszczady 2014 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

ZSL w Lesku na XIX Targach Agrobieszczady 2014

Zespół Szkół Leśnych w Lesku na stałe wpisał się w pejzaż Targów Rzemiosła, Przedsiębiorczości i Leśnictwa Agrobieszczady (2-3.08.14r.). Swoje stanowisko wystawowe Szkoła dzieliła z licznymi Nadleśnictwami z całego regionu. Wszyscy odwiedzający Targi mogli:

  • zapoznać się z ofertą edukacyjną Szkoły,
  • zwiedzić Szkolę,
  • zobaczyć wystawę o tematyce przyrodniczej.

Zespół Sygnalistów Myśliwskich z ZSL w Lesku dał koncert muzyki myśliwskiej i zaprezentował sygnały myśliwskie. Na Tereniu Szkoły odbyły się IV Zawody Drwali – Operatorów Pilarek Komańcza – Lesko 2014 (el. do Mistrzostw Polski Drwali).

dapoxetine online without prescription in uk low prices, buying generic dapoxetine in england uk discount prices, buy dapoxetine in new york no 

ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress