ZSL w Lesku na XVIII Targach Agrobieszczady « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

ZSL w Lesku na XVIII Targach Agrobieszczady

W dniach 27-28.07.2013 roku w Lesku odbyły się XVIII Targi Rzemiosła i Przedsiębiorczości – Agrobieszczady Lesko 2013. Podczas Targów nastąpiła promocja  rolnictwa z terenu Bieszczad i całego Podkarpacia, lokalnej przedsiębiorczości.Na Targach prowadzono kiermasz rękodzieła i rzemiosła ludowego, sprzętu rolniczego i ogrodniczego. Prezentowano wyroby lokalnych firm .

dec 25, 2014 – baclofen | buying online without prescription order cod baclofen baclofen no rx needed how to buy baclofen online baclofen online dec 7, 2014 – order prednisone online no prescription fedex. fastest shipping, cheap order prednisone prescription., get prednisone online top quality  without

ZSL w Lesku promował szkołę na stoisku  wspólnie z nadleśnictwem :Cisna, Baligród, Komańcza, Lesko , Ustrzyki Dolne .Odwiedzając stanowisko reprezentowane przez Lasy Państwowe i ZSL w Lesku ,wchodziło się do dzikiego świata przyrody, gdzie żubr, wilk, bobry, ptaki- pozwalały oderwać się od zgiełku cywilizacji. Tu każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego.

Dorośli zasięgali porad, otrzymywali ulotki i broszury. Dzieci i młodzież (również dorośli) mogli uczestniczyć i otrzymać cenne nagrody  w konkursach wiedzy przyrodniczo- leśno-ekologicznej. Zmęczeni , głodni mogli odpocząć w cieniu na ławeczkach i posilić się pysznym bigosem myśliwskim oraz  żurkiem. Promocji ZSL w Lesku wśród odwiedzających Targi dokonali : Pani Natalia Zięba, Pan Lesław Dobosz ,Pan Gracjan Fara, Pan Zygmunt Folwarski.

Szkoła cieszy się ogromnym autorytetem i prestiżem wykraczającym daleko  poza obszar województwa podkarpackiego. To cieszy i motywuje do jeszcze większej pracy wszystkich pracowników szkoły. Przed nami następna taka impreza i wyzwania.

Zygmunt Folwarski estrace . order estrace online , estrace next day no prescription needed want estrace with discount? our pharmacies is the most trusted online drug 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

3 odpowiedzi na “ZSL w Lesku na XVIII Targach Agrobieszczady”

 1. dobra dieta pisze:

  Artykuł mnie bardzo zaciekawił, fajnie teraz wiem więcej.
  Ogólnie fajna strona 🙂 Pozdrawiam

 2. alicja pisze:

  cos wspanialego,a jak ma na imie ten pan w pomaranczowej koszulce

 3. alicja pisze:

  zakochalam sie w bieszczadach a teraz po pobycie letnim nad solina to jestem juz przekonana ze bede odwiedzac to miejsce bynajmiej raz w roku ,obecnie mieszkam w uk

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress