„Życie składa się z przywitań i pożegnań” « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

„Życie składa się z przywitań i pożegnań”

20.04.2015r. w internacie o godzinie 17.30 na świetlicy rozpoczęło się oficjalne pożegnanie wychowanków klas IV. Pani kierownik przywitała wszystkich obecnych a potem nastąpiła cześć artystyczna przygotowana przez uczniów klas II. Po zakończonej uroczystości udaliśmy się wszyscy na kolacje gdzie czekały na nas przepyszne smakołyki.  W miłej, spokojnej atmosferze wspominaliśmy wspólnie przeżyte razem chwile w internacie.

dec 5, 2014 – buy cheap generic baclofen online without prescription lioresal ^ friendly support, street value baclofen 10 mg, baclofen 10 mg for spastic

Wieczorem odbyła się jeszcze dyskoteka, wszyscy bawili się doskonale! W dobrych humorach na zakończenie wszyscy zaśpiewali „Ale to już było…”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress