Kurs operatora żurawi HDS « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Materiały promocyjne ZSL Lesko Nabów do Technikum Leśnego w Lesku wirtualny spacer ZSL Lesko

Kurs operatora żurawi HDS

Uczniowie Technikum Leśnego w Lesku mogą uczestniczyć w nieodpłatnym Kursie operatora żurawi HDS. Zajęcia kończą się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym, do którego dopuszczone będą osoby o odpowiedniej dyspozycji psychofizycznej.

Kursanci, którzy zdali egzaminy, otrzymują zaświadczenie kwalifikacyjne potwierdzające umiejętność praktycznego wykonywania czynności oraz znajomość warunków technicznych dozoru technicznego, norm i przepisów prawnych w zakresie obsługi niektórych urządzeń transportu bliskiego.

Część praktyczna kursu oraz egzamin prowadzone są na żurawiu OTL 54T w ZSL Lesko – „Zamiejscowa Katedra…”

Egzamin przeprowadzają Inspektorzy Urzędu Dozoru Technicznego w Rzeszowie.

Pobierz pytania na egzamin HDS

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress