Kurs operatora żurawi HDS « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja Materiały promocyjne TL Lesko Nabór do ZSL Lesko wirtualny spacer ZSL Lesko wirtualny spacer ZSL Lesko

Kurs operatora żurawi HDS

Uczniowie Technikum Leśnego w Lesku mogą uczestniczyć w nieodpłatnym Kursie operatora żurawi HDS. Zajęcia kończą się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym, do którego dopuszczone będą osoby o odpowiedniej dyspozycji psychofizycznej.

Kursanci, którzy zdali egzaminy, otrzymują zaświadczenie kwalifikacyjne potwierdzające umiejętność praktycznego wykonywania czynności oraz znajomość warunków technicznych dozoru technicznego, norm i przepisów prawnych w zakresie obsługi niektórych urządzeń transportu bliskiego.

Część praktyczna kursu oraz egzamin prowadzone są na żurawiu OTL 54T w ZSL Lesko – „Zamiejscowa Katedra…”

Egzamin przeprowadzają Inspektorzy Urzędu Dozoru Technicznego w Rzeszowie.

Pobierz pytania na egzamin HDS

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress