50 lecie. Monografia Szkoły. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

50 lecie. Monografia Szkoły.

„Od pół wieku w Lesku” to tytuł monograficznego opracowania z okazji 50-lecia Technikum Leśnego w Lesku. Autorem jest Wojciech Kumala, nauczyciel tej szkoły. To 400-stronicowe dzieło zawiera nie tylko najważniejsze fakty z minionego półwiecza, ale również tabelaryczne wykazy absolwentów z ich drogą zawodową. Autor włożył w tę pracę sporo czasu i serca.

Książka w cenie 50 złotych będzie rozprowadzana przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku:

http://zsllesko.pl/stowarzyszenie-absolwentow-i-przyjaciol-zespolu-szkol-lesnych-w-lesku

Każdy, kto kończył tę szkołę może tam znaleźć informację o sobie i kolegach, nawet tych dawno niewidzianych. Sama uroczystość jubileuszowa odbędzie się 10 września.

Edward Marszałek

rzecznik prasowy RDLP w Krośnie

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jedna odpowiedź do “50 lecie. Monografia Szkoły.”

  1. Uczeń pisze:

    Pamiętam jak na zdjęcie tego nauczyciela, a zarazem ucznia szkoły pluto na tablo, na korytarzu. Ciekawe były czasy, ale dziś już wszyscy zapomnieli jak komuniści dyscyplinowali uczniów i nagle wszyscy są cacy. Bardzo dobrze, że wielu moich kolegów i koleżanek nie uczestniczyło w tym przedwyborczym wiecu w tym roku. Mam nadzieję, że wyjdzie książka pokazująca prawdziwe oblicze tej szkoły, którą napisał jeden z jej uczniów.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress