Zapraszamy do rejestracji elektronicznej « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja Materiały promocyjne TL Lesko Nabór do ZSL Lesko wirtualny spacer ZSL Lesko wirtualny spacer ZSL Lesko

Zapraszamy do rejestracji elektronicznej

Informujemy, że w roku 2016  prowadzony jest nabór elektroniczny do klas I Technikum Leśnego w Lesku, na rok szkolny 2016/2017. Gimnazjalisto, możesz rejestrować się w systemie, logować oraz wydrukować podanie pod następującym adresem:

https://podkarpacie.edu.com.pl/Kandydat/ 

Pod wskazanym adresem, możesz założyć konto i zarejestrować się w systemie naboru elektronicznego od dnia 25.04.2016r. od godziny 800. Tutaj również  możesz dokonać wyboru właściwej szkoły Technikum Leśnego w Lesku.

Jeżeli uczęszczasz do gimnazjum będącego poza systemem elektronicznej rejestracji lub napotkałeś problemy z założeniem konta i rejestracją, zapraszamy do naszej szkoły gdzie szybko i sprawnie pomożemy Ci założyć konto i prawidłowo wypełnić wniosek o przyjęcie.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress