Tytuł Złotej Szkoły w rankingu Perspektywy 2017 dla Technikum Leśnego w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Tytuł Złotej Szkoły w rankingu Perspektywy 2017 dla Technikum Leśnego w Lesku

W ogólnopolskim rankingu techników Perspektywy 2017 Technikum Leśne w Lesku zdobyło tytuł Złotej Szkoły zajmując 6 miejsce w woj. podkarpackim i 3 miejsce wśród szkół leśnych w Polsce. Na ponad 1700 techników w naszym kraju uplasowaliśmy się na 66 pozycji. Dlaczego warto wybrać ZSL Lesko- ponieważ to dobra szkoła.

Ranking bierze pod uwagę:
– sukcesy w olimpiadach 20%
– wyniki matur z przedmiotów obowiązkowych 20%
– wyniki matur z przedmiotów dodatkowych 30%
– wyniki egzaminu zawodowego 30%

Zdobycie tak cennego wyróżnienia świadczy o wysokiej jakości pracy, zaangażowaniu w kreowanie wyjątkowej atmosfery w naszej szkole, przez jej pedagogów, uczniów, pracowników administracji i obsługi,  oraz o bardzo dobrych warunkach jakie stwarza do jej rozwoju organ prowadzący szkołę Minister Środowiska.

pJ

www.perspektywy.pl

Ranking techników

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress