Wymiana Polska Węgry 2017 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wymiana Polska Węgry 2017

W dniach 24 kwietnia do 28 kwietnia 2017 r. przebywali w naszej szkole nauczyciele i uczniowie z zaprzyjaźnionej szkoły leśnej z Matrafured na Węgrzech. Goście mieli możliwość uczestniczyć w praktycznej nauce zawodu podczas praktyk w lesie, a ponadto uczestniczyli w powitalnym apelu, zwiedzali szkołę, zapoznali się z zabytkami Leska. Mieli również okazję poznać okoliczne miejscowości: Solinę, Uherce Mineralne, Nowosiółki, Myczkowce, Sanok, Bezmiechową.

Między uczniami naszej szkoły a uczniami z Węgier nawiązały się węzły przyjaźni i współpracy. Wspólnie spędzali wolny czas, podczas pobytu na basenie, na drezynach rowerowych, podczas rejsu statkiem po zalewie solińskim, przy wspólnym ognisku. Rozegrany został również towarzyski mecz piłki siatkowej pomiędzy reprezentacją dwóch państw. Współpraca pomiędzy naszymi szkołami będzie w dalszym ciągu kontynuowana.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress