Podziękowanie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Podziękowanie

Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości uczestnicząc w uroczystościach pogrzebowych Męża, Taty, Dziadka i Pradziadka  Śp. Władysława Durana  składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom, uczniom i sygnalistom z Zespołu Szkół  Leśnych  w Lesku, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie, pocztom sztandarowym z nadleśnictw w Brzesku, Gromniku, Dąbrowy Tarnowskiej  i Zespołu Szkół Leśnych w Lesku,  wszystkim Absolwentom i Wychowankom  Śp. Profesora, którzy tak licznie przybyli na ostatnie  pożegnanie.

Państwa obecność i współczucie były dla nas ważnym wsparciem w tych trudnych chwilach i potwierdzeniem, że nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.

                                                                                                                                           Dziękujemy

                                                                                                                                              Rodzina

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress