39 Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy w Golubiu-Dobrzyniu « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

39 Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy w Golubiu-Dobrzyniu

order baclofen now and get free pills!!! [img] baclofen (synonyms: lioresal) baclofen buy cheep i need

W dniach 14-16 listopada 2014 r. w Golubiu-Dobrzyniu odbył się 39 Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy. Województwo podkarpackie reprezentowały trzy osoby – Grzegorz Płaza uczeń klasy II Zespołu Szkół Leśnych w Lesku oraz dwóch uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Przesłuchania konkursowe odbywały się w sali rycerskiej golubskiego zamku.

Po pierwszym dniu przesłuchań Grzegorz zajął wysokie szóste miejsce. Nie wszedł wprawdzie do finału, ale zdobył uznanie wśród członków jury i publiczności. Zwrócono uwagę na jego talent, dobrą dykcję oraz umiejętność pięknego opowiadania bieszczadzkich legend. Grzegorz zaprezentował opracowany tekst z lekkością i właściwą dozą ekspresji. Do finałowej piątki brakowało naprawdę niewiele.

Poziom konkursu był bardzo wysoki i niezwykle wyrównany, co potwierdził przewodniczący jury prof. Władysław Sawrycki z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Podczas konkursu panowała miła atmosfera, co było wspólną zasługą organizatorów i uczestników. Przygotowane atrakcje- wycieczka do Grudziądza i koncert piosenek Szymona Zychowicza, artysty krakowskiego kabaretu Piwnica Pod Baranami, dostarczyły uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Ucznia do konkursu przygotowała polonistka Technikum Leśnego w Lesku Beata oct 21, 2014 – buy cheap baclofen online – no prescription! free shipping. join: 01.jan. 1970. posts: 0. occupation: dieser user wird eingesetzt um bei. Brajewska.

canada levitra, buy levitra online – online pill shop, lowest prices!! save money

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress