4 miejsce w Polsce w bloku Leśnictwo – centralny etap Olimpiady OWIUR « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

4 miejsce w Polsce w bloku Leśnictwo – centralny etap Olimpiady OWIUR

8 czerwca podczas uroczystej gali, zorganizowanej w Centrum Dydaktyczno- Naukowym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, nagrodzono i rozdano dyplomy najlepszym olimpijczykom. W eliminacjach centralnych, w 11 blokach tematycznych wzięło udział 200 najlepszych, którzy przeszli wcześniej etap szkolny i okręgowy. Hubert Bobak reprezentant Technikum Leśnego w Lesku uzyskał zaszczytny tytuł laureata olimpiady szczebla centralnego zajmując 4 miejsce.

Ogromnie gratulujemy tak wysokiego poziomu i życzymy powodzenia na studiach.

Należy nadmienić, że Zespół Szkół Leśnych w Lesku  kontynuuje już wieloletnią tradycję uczestnicząc w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – blok Leśnictwo a jego uczniowie osiągają zaszczytne tytuły laureatów etapów okręgowych i centralnych.

Laureaci OWIUR zgodnie z rozporządzeniem MEN uzyskują zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (wynik 100%) oraz zdobywają indeksy na uczelnie wyższe.

Eliminacje szkolne Olimpiady już w drugiej połowie października- zapraszam wszystkich chętnych.

pJ 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress