Bez kategorii « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja Materiały promocyjne TL Lesko Serdecznie zapraszamy do Naszej Szkoły - Rekrutacja 2021 wirtualny spacer ZSL Lesko wirtualny spacer ZSL Lesko
Aktualności:

50 lecie Szkoły harmonogramy spotkań z wychowawcami klas

50 lecie Spotkania z wychowawcami KLASY

50 lecie Harmonogram spotkań klas z Wychowawcami

8 września, 2022 | Przeczytaj całość »

50 lecie Szkoły proponowane parkingi

Proponowane parkingi mapa – uprzejmie prosimy aby miejsca parkingowe w obrębie Szkoły oraz jej najbliższym otoczeniu pozostawić w miarę możliwości dla przyjezdnych zaproszonych gości. Za utrudnienia przepraszamy.

50 lecie Technikum Leśnego w Lesku. Mapa proponowanych miejsc parkingowych.

50 lecie Technikum Leśnego w Lesku. Mapa proponowanych miejsc parkingowych.

7 września, 2022 | Przeczytaj całość »

Lista kandydatów przyjętych do klas I Technikum Leśnego w Lesku

Gratulujemy Wam dobrego wyboru. Życzymy wielu sukcesów i samych miłych chwil spędzonych w murach Naszej Szkoły. Do zobaczenia we wrześniu 🙂

Zobacz listę przyjętych do Technikum Leśnego

29 lipca, 2022 | Przeczytaj całość »

Lista Kandydatów zakwalifikowanych do Technikum Leśnego w Lesku

Cieszymy się bardzo z Waszych trafnych wyborów. Poniżej publikujemy Listę Kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do klas I Technikum Leśnego w Lesku. Darz Bór!

Zobacz Listę Kandydatów

22 lipca, 2022 | Przeczytaj całość »

Udanych wakacji !

Życzymy Wam Wszystkim abyście tego lata 🏖 patrzyli na świat przez różowe okulary. Bezpiecznych i udanych wakacji oraz wspaniałego letniego odpoczynku.

1 lipca, 2022 | Przeczytaj całość »

Pomoc humanitarna z Polski dla szkoły leśnej w Bolechowie

Drodzy Darczyńcy, z przyjemnością informujemy że rano 2 kwietnia 2022 roku przekazaliśmy na granicy polsko-ukraińskiej w Krościenku-Smolnicy zebrane i zakupione dary pomocy humanitarnej dla szkoły leśnej w Bolechowie. Miło nam stwierdzić, że wartość darów wyniosła ok. 45 tys. zł., w tym 8712 zł zebrane za pomocą portalu internetowego Pomagam.pl.

6 kwietnia, 2022 | Przeczytaj całość »

Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

W dniu 10 listopada 2021r. w Zespole Szkół Leśnych w Lesku odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Akademia została przygotowana przez ks. Przemysława Macnara, Panią Renatę Głuszko i Panią Agnieszkę Węglicką. W części artystycznej zaprezentowali

20 listopada, 2021 | Przeczytaj całość »

Uroczystości w Bykowcach 2021r.

W piątek uczczona została pamięć polskich żołnierzy z 6 Pułku Strzelców Podhalańskich, którzy 10 września 1939r. polegli w Bykowcach. Podhalańczycy pod dowództwem ppor. Mariana Zaremby (inż. leśnictwa) usiłowali zatrzymać przeważające siły niemieckie. Ppor. Zaremba kazał wycofać się pozostałym przy życiu żołnierzom.

16 września, 2021 | Przeczytaj całość »

Zapraszamy nabór do klas I

Serdecznie zapraszamy do indywidualnego lub grupowego zwiedzania naszej szkoły leśnej. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu pod nr tel. 13 469 64 68. Czekamy na Was.

 

12 czerwca, 2021 | Przeczytaj całość »
Strona 1 z 41234

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress