,,Biznes dla nas – my dla biznesu” « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

,,Biznes dla nas – my dla biznesu”

Został rozstrzygnięty Konkurs Tematyczny ,,Biznes dla nas – my dla biznesu” organizowany Przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Krośnie oraz Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych, którzy wcielali się w rolę przedsiębiorców, w formie spółek dwuosobowych i rywalizowali miedzy sobą.

Zwycięzcami zostali :

I miejsce: Bartłomiej Blok, Kamil Chentosz

II miejsce: Konrad Górski, Szymon Wilk

III miejsce:Kamil łaski, Kacper Łoś.

Dziękujemy bardzo za ufundowanie  wspaniałych nagród Młodzieżowemu Centrum Kariery w Lesku a w sposób szczególny pani Renacie Mazurkiewicz.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress