Być poetą, być poetą…. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Być poetą, być poetą….

16 marca 2017 r.  w Przemyślu miało miejsce ogłoszenie wyników konkursu „Poeta przyrodniczy” organizowanego już po raz trzeci przez Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu. Tematyka konkursu dotyczyła terenów Parku Krajobrazowego Gór Słonnych i Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego. W konkursie z ZSL w Lesku brało udział sześcioro uczestników : Alicja Jamróz, Daria Szalecka, Natalia Szalecka, Klaudia Wojtanowska, Klaudia Janiczek i Aleksander Lisze.

W kategorii szkół średnich  i gimnazjalnych I miejsce zajął Aleksander Lisze, a m-ce II Alicja Jamróz. To duży, kolejny już sukces naszych leśnych poetów. Jak widać: Być poetą – ciężka praca, ale czasem się opłaca Smile Gratulujemy!

BB

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress