Certyfikaty unijne dla naszej młodzieży « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Certyfikaty unijne dla naszej młodzieży

Obchody szkolnego Dnia Drzewa w Technikum Leśnym w Lesku były świetną okazją do wręczenia certyfikatów 26 uczniom ostatniej tury praktyk w Irlandii. Przy tej okazji w obecności całej społeczności uczniowskiej podsumowano wszystkie 4 wyjazdy w ramach programów Erasmus plus i POWERVET finansowane ze środków Unii Europejskiej. Łącznie w praktykach w Irlandii udział wzięło 80 uczniów naszej szkoły dla których była to niezapomniana lekcja i przygoda. 

Zobacz prezentację Powervet

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress