Co ostatnio czytałeś? « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Co ostatnio czytałeś?

31 marca w szkolnej bibliotece odbył się VIII Konkurs czytelniczy „Czytam, bo…lubię”. Konkurs prowadzony był w konwencji literackiego klubu dyskusyjnego. Prezentacja wybranych dowolnie utworów jak zawsze prowokowała wszystkich uczestników do żywej dyskusji. W tym roku konkurs zgromadził 13 osób. (Lista z uczestnikami i wynikami konkursu zamieszczona jest poniżej).

Poziom prezentacji był bardzo wysoki i wyrównany, wiec Jury miało „ciężki orzech do zgryzienia”. Postanowiono przyznać miejsca ex aequo. Gratulujemy wszystkim, bo młodzież biorąca udział w tych corocznych spotkaniach wie doskonale, że czytanie oprócz tego, że sprawia przyjemność, jest też nagrodą samą w sobie dla czytającego i tak naprawdę wszyscy w tym konkursie zwyciężają. A Ty? Co ostatnio czytałeś/aś?

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko

Autor

Tytuł książki

Wyniki

1.

I a

Justyna Typer

David Levithan

Każdego dnia

 

2.

I b

Alicja Jamróz

Margit Sandemo

Przeznaczenie

III m-ce

3.

II a

Radosław Blat

Arkady Fiedler

Dywizjon 303

wyróżnienie

4.

II a

Ewelina Czycz

Jacek Piekara

Ja, Inkwizytor.

Płomień i krzyż

II m-ce

5.

II a

Bartłomiej Dydyński

Marek Krajewski

Liczby Charona

I m-ce, najlepsza książka

6.

II b

Julia Dyląg

Freda Wolff

Siostrzyczka musi umrzeć

II m-ce

7.

II b

Alicja Krawiec

John Eldredge

Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy

III m-ce

8.

II b

Jan Polaczek

Martyna Wojciechowska

Przesunąć horyzont

 

9.

II b

Eryk Walczyszewski

Jon Krakauer

Wszystko za życie

 

10.

III a

Michał Brański

Oliver Bovden

Assassin’s Creed. Czarna bandera

 

11.

III a

Weronika Wójcik

Theodor Kröger

Syberia. Moje miejsce na ziemi

wyróżnienie

12.

III b

Aleksander Lisze

Joseph Conrad

Jądro ciemności

 

13.

III b

Grzegorz Płaza

Andrzej Sapkowski

Ostatnie życzenie

I m-ce

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress