Czworonożni przyjaciele też lubią prezenty « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Czworonożni przyjaciele też lubią prezenty

Uczniowie klasy Ib Technikum Leśnego w Lesku zorganizowali klasową zbiórkę pieniędzy, za które zakupili karmę dla zwierząt z leskiego schroniska Wesoły Kundelek. Zakupione artykuły uczniowie przekazali  14 grudnia do Schroniska. Oby więcej takich akcji. Dziękujemy!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress