Delegacja ZSL w Lesku na obchodach Święta Niepodległości « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Delegacja ZSL w Lesku na obchodach Święta Niepodległości

Reprezentacja ZSL w Lesku w dniu 11.11.2016 roku uczestniczyła w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Delegacje i poczty sztandarowe przemaszerowały ulicami miasta, następnie złożyły kwiaty pod Kamieniem Legionistów i pomnikiem Tadeusza Kościuszki. Po tych uroczystościach nastąpiło odsłonięcie tablicy upamiętniającej 100 rocznicę wyboru Aleksandra Śliżyńskiego na Burmistrza Leska.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości uświetniła uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym.

ZF

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress