Dni Leska 2017 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dni Leska 2017

W dniu 26. maja Zespół Szkół Leśnych  uczestniczył w Dniach Leska organizowanych przez Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz  Bieszczadzki Dom Kultury. Zabawa rozpoczęła się  kolorowym  pochodem  ulicami miasta w konwencji baśni Andersena prowadzonym przez Orkiestrę Dętą BDK. Dzieci i młodzież uczestniczącą w przemarszu przywitał na scenie Zespół Sygnalistów Myśliwskich z naszej szkoły w składzie: Rawiak Jan, Polaczek Jan, Wasyliszyn Marcin, Pankiewicz Dawid, Przybysz Adam, Motyka Przemysław, Wronowski Kacper, Kłys Kinga, Biłas Bartłomiej, Niemiec Artur.

Następnie Pani Burmistrz Barbara Jankiewicz uroczyście przekazała przedstawicielom szkół klucz do bram miasta. Po tej wyjątkowej chwili przyszedł czas na występy artystyczne i koncert dla Mam z okazji ich święta. Koncert rozpoczęła własną piosenką o mamie Alicja Łukasiewicz z klasy II a, której serdecznie gratulujemy występu i talentu.

Dodatkowymi atrakcjami podczas tegorocznych dni Leska były stoisko straży pożarnej z pokazem ratownictwa medycznego oraz stoisko policyjne.

Wszyscy chętni mogli przymierzyć elementy umundurowania wykorzystywanego do zabezpieczania imprez masowych, wsiąść na służbowy motocykl, quad czy do radiowozu. Policjanci odpowiadali na pytania związane z bezpieczeństwem.

Serdeczne podziękowania dla Pana Tadeusza Mroczkowskiego, który przygotował Zespół Sygnalistów Myśliwskich oraz  Paniom Beacie Chytła i Marcie Michalskiej za zorganizowanie wyjścia i opiekę.

Dziękujemy również uczniom z klasy I za wzorowe zachowanie i godne reprezentowanie szkoły. Gabrielowi Kozioł i Michałowi Hop za sfotografowanie imprezy.

SU

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress