Dni Leska – Żakinada « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dni Leska – Żakinada

Dnia 24 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w barwnej żakinadzie, która paradowała ulicami Leska. Pod Ratuszem nastąpiło symboliczne wręczenie kluczy do bram miasta przez p. burmistrza Adama Starskiego oraz  odegranie sygnału „Powitanie” przez naszych sygnalistów. Następnie wszyscy udali się pod scenę, gdzie miał miejsce konkurs na najciekawsze przebranie pod hasłem „Przestrzeń wyobraźni” oraz prezentacje szkół. Naszą szkołę reprezentował,przygotowany przez p. T. Mroczkowskiego, Zespół sygnalistów Myśliwskich.

A.O.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress