Drwale z TL Lesko na krajowej arenie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Drwale z TL Lesko na krajowej arenie

dec 21, 2014 – where to buy dapoxetine 2 sep 2012 … buy cheap zyban online — order zyban online — buy zyban online india buy cheap zyban online — order zyban online — buy zyban … online pharmacy no prescription. buy cheap serophene no prescription toronto buy,no,privacy,overnight,drugs,free 

W dniach 9-12  kwietnia 2014 r. w Technikum Leśnym w Warcinie odbyły się VI Mistrzostwa Polski Szkół w Umiejętnościach Leśnych. Trzynaście 4-ro osobowych drużyn reprezentowało Szkoły leśne z całej Polski, w tym nasz Zespół Szkół Leśnych z Leska. Konkurencje zawodów obejmowały dwie kategorie, a mianowicie zawody drwali i bieg leśnika.

W pierwszej z nich zawodnicy zmagali się w pięciu umiejętnościach takich jak: zmiana piły łańcuchowej, przerzynka na dokładność, przerzynka kombinowana, okrzesywanie, ścinka drzewa. Trzeba wspomnieć że ogólnie dyscyplina- zawody drwali była przeprowadzona zgodnie z międzynarodowym regulaminem IALC, według którego zwycięska drużyna ma prawo startować w Mistrzostwach Europy czy Mistrzostwach Świata.

Druga z konkurencji bieg leśnika polegała na wykazaniu się przez każdą z drużyn ogólna wiedzą z zakresu leśnictwa. Nasza szkoła reprezentowana przez zespół w składzie: Glica Marek, Bobola Grzegorz, Galanty Adrian, Machnik Dawid i Krzesiński Zbigniew.

propecia ingredients purchase propecia

Ósme miejsce w tak poważnej imprezie świadczy o wysokim poziomie umiejętności uczniów w posługiwaniu się pilarką, oraz dużej wiedzy zdobytej na przedmiotach zawodowych. Między innymi umiejętności związane z zawodem drwala nasza młodzież zdobywa na zajęciach praktycznych i praktykach zawodowych, przygotowując się pod profesjonalnym okiem instruktorów do kursu pilarza. Mając na uwadze fakt, iż co roku startując w tych zawodach zdobywamy nowe doświadczenia, dołożymy wszelkich starań aby w następnym roku stanąć na podium.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress