Dyplom „Srebrna Szkoła” dla Technikum Leśnego w Lesku. Perspektywy 2022.  « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dyplom „Srebrna Szkoła” dla Technikum Leśnego w Lesku. Perspektywy 2022. 

Znak jakości „Srebrna Szkoła 2022” to nasz wspólny sukces. Dziękujemy Wam wszystkim za włożony trud i zaangażowanie. Z radością informujemy że w kolejnej edycji Rankingu Szkół Ponadpodstawowych Perspektywy zajęliśmy bardzo wysokie miejsce. Wśród wszystkich techników w województwie podkarpackim uplasowaliśmy się na 12 miejscu. Uzyskaliśmy tym samym zaszczytny tytuł „Srebrna Szkoła 2022”.

Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego rankingu świadczy o wysokiej jakości nauczania oraz przyjaznej atmosferze w szkole. Przekłada się to na osiąganie przez nas wysokich wyników.

W Technikum Leśnym w Lesku wspólnie pracujemy na nasze sukcesy. W rankingu najlepszych szkół brane są pod uwagę m.in. wysoka zdawalność matury i egzaminu zawodowego oraz sukcesy w olimpiadach ogólnopolskich. 

Kształcimy najlepszych przyrodników w zawodzie technik leśnik

Wybierzcie utytułowaną szkołę leśną

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress