Dyplom „Srebrna Szkoła” dla Technikum Leśnego w Lesku. Perspektywy 2022.  « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dyplom „Srebrna Szkoła” dla Technikum Leśnego w Lesku. Perspektywy 2022. 

Znak jakości „Srebrna Szkoła 2022” to nasz wspólny sukces. Dziękujemy Wam wszystkim za włożony trud i zaangażowanie. Z radością informujemy że w kolejnej edycji Rankingu Szkół Ponadpodstawowych Perspektywy zajęliśmy bardzo wysokie miejsce. Wśród wszystkich techników w województwie podkarpackim uplasowaliśmy się na 12 miejscu. Uzyskaliśmy tym samym zaszczytny tytuł „Srebrna Szkoła 2022”.

Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego rankingu świadczy o wysokiej jakości nauczania oraz przyjaznej atmosferze w szkole. Przekłada się to na osiąganie przez nas wysokich wyników.

W Technikum Leśnym w Lesku wspólnie pracujemy na nasze sukcesy. W rankingu najlepszych szkół brane są pod uwagę m.in. wysoka zdawalność matury i egzaminu zawodowego oraz sukcesy w olimpiadach ogólnopolskich. 

Kształcimy najlepszych przyrodników w zawodzie technik leśnik

Wybierzcie utytułowaną szkołę leśną

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress