Dyskoteka w Internacie Technikum Leśnego « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dyskoteka w Internacie Technikum Leśnego

Dnia 27.10.2022 r. odbyła się w Internacie dyskoteka integracyjna. Wychowankowie zadbali o repertuar muzyczny i tańczyli w rytmie znanych i lubianych przebojów. Mogli także wziąć udział w przygotowanych przez Młodzieżową Radę Internatu zabawach, które wprowadziły uczestników w znakomity nastrój.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress