Dzień Drzewa w szkole leśnej w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dzień Drzewa w szkole leśnej w Lesku

Piękna, październikowa złota jesień to w Technikum Leśnym w Lesku najlepszy czas na obchody Dnia Drzewa. W ten szczególny dzień bawiliśmy się wspólnie, uczniowie i nauczyciele, wiedzą leśną, o drzewach, przyrodzie. Odpoczywaliśmy od sprawdzianów i kartkówek. W programie uroczystości znalazł się Konkurs o Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Szkół Leśnych w Lesku i Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZSL Lesko. 

1 miejsce zajęła klasa 2b

2 miejsce zajęła klasa 3spb

3 miejsce zajęła klasa 3gia

Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody za pierwsze miejsce ufundowało Stowarzyszenie AiPZSLLesko.

Kulminacyjnym momentem tego dnia było sadzenie drzew przez przedstawicieli wszystkich obecnych klas. Obchody zakończyliśmy grillem integracyjnym i wspólną biesiadą.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress