Dzień Edukacji Narodowej « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 12.10.2012r. w Technikum Leśnym w Lesku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli: Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Pan mgr inż. Edward Balwierczak , Nadleśniczy  Nadleśnictwa Lesko Pan mgr inż. Józef Kosiba, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Bożena Wolniewicz oraz zaproszeni rodzice uczniów.

Tradycyjnie jak co roku  w dniu  święta best prices for all customers! price of zoloft 100mg . instant shipping, buy zoloft canada. Edukacji Narodowej odbyło się ślubowanie klas pierwszych Technikum Leśnego w Lesku. Po zakończeniu ślubowania, uczniowie klas IV zaprezentowali część artystyczną.

Podczas akademii pożegnano odchodzącego na emeryturę p. Dyrektora mgr inż. Bogusława Sitko. Z wyrazami podziękowania dla byłego dyrektora klasy IV przygotowały piosenkę, do której został dołączony piękny bukiet kwiatów. Podczas uroczystości uczniowie złożyli życzenia wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom szkoły oraz wręczyli buy dapoxetine online india – prescription drugs without a prescription! ask your health care provider if trental may interact with other medicines that online  kwiaty i drobne upominki.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress