Dzień Kobiet w Naszej Szkole « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dzień Kobiet w Naszej Szkole

9 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Po raz kolejny nie zabrakło miłego akcentu od Samorządu Uczniowskiego. Tym razem przewodniczący szkoły – Wiktor Klich, w imieniu męskiej społeczności naszej szkoły, złożył życzenia wszystkim Paniom oraz wręczył bukiet kwiatów Pani Dyrektor. Dziewczyny zostały obdarowane czekoladami, natomiast na nasze nauczycielki oraz Panie pracujące w szkole i w internacie czekał słodki poczęstunek oraz kwiaty.

Miło było widzieć uśmiech na twarzach wszystkich Kobiet tego dnia!

Serdeczne podziękowania należą się osobom zaangażowanym w pomoc przy organizacji tego dnia,  tj.: przewodniczącemu szkoły – Wiktorowi Klich, z-cy przewodniczącego – Krystianowi Zawada oraz Jakubowi Franos i Gracjanowi Ochenduszko, a także naszemu fotografowi – Michałowi Hop.

AO

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress