Egzamin na operatorów żurawi HDS. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Egzamin na operatorów żurawi HDS.

Dnia 13.11.2018r. uczniowie klas IV po zakończeniu nieodpłatnego kursu przystąpili do egzaminu na operatorów żurawi HDS. Egzamin przeprowadzali inspektorzy Urzędu Dozoru Technicznego z Rzeszowa. Wcześniejsze przygotowanie do egzaminu prowadzone było przez instruktorów zajmujących się praktyczną nauką zawodu.

Zajęcia zakończyły się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym. Część teoretyczna przyniosła uczniom wiele stresu, ponieważ test odbył się w formie ustnej. Część praktyczna została przeprowadzona na żurawiu OTL 54T w ZSL Lesko – „Zamiejscowa Katedra”.

Kursanci którzy zdali egzamin otrzymują zaświadczenie kwalifikacyjne potwierdzające umiejętności praktycznego wykonywania czynności oraz znajomości norm i przepisów prawnych w zakresie  kategorii IIŻ.

Wszystkim, którzy pozytywnie zdali egzamin gratulujemy i zachęcamy do wykorzystania nabytych umiejętności w Lasach Państwowych.

                                         Opracował Bartłomiej Dydyński

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress