Egzaminy zawodowe 2022 w zawodzie technik leśnik już za nami. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Egzaminy zawodowe 2022 w zawodzie technik leśnik już za nami.

Egzaminy zawodowe 2022 w zawodzie technik leśnik już za nami. W sesji styczeń/luty zdawaliśmy etap praktyczny – RL14, który ostatecznie potwierdził nasze kwalifikacje do wykonywania zawodu leśnika. To już kolejny egzamin w trudnych i „śnieżnych” warunkach górskich. W tym roku zadanie egzaminacyjne polegało na określaniu miąższości drzewostanu z wykorzystaniem listewki Bitterlicha.

Czekamy na wyniki i życzymy uzyskania maksymalnej – 100 % ilości punktów.

W okresie ostatnich 5 lat zdawalność tej części egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe wyniosła 99%.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress